MERHABA


MERHABA


Otelimiz,MÖ 300 yy Kurulan Attaleia Şehrinin Merkezinde Yer Almakta Olup Otelimiz Şirin Bahçesi ve Havuzu İle Siz Değerli Misafirlerimize  Hizmet Vermektedir. Otelimiz Apartında Klima Mutfak ve Balkonlu Olarak 4 Adet Suite Apartlarımız 2 Adet King Suite Apartımız  Kablosuz İnternet Ağımız, Çay, Kahve, Su Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

1+1 Şeklinde Old Suite Apartımız 45 m² King Suite Apartımız 80 m² dir.
Ayrıca Havuz Başında Ortak Mutfak Bulaşık Makinesi, Çamaşır ve Kurutma Makinesi, Tost ve Barbükü Bulunmaktadır.
Ayrıca İstenirse Ücretli Ütü ve Çamaşır Yıkama İşlemleride Yapılmaktadır.

2019 Yılında Otelimiz Baştan Sona Yenilenmiştir. Güzel Şirin ve Bakımlı Bahçemizde Çay, Kahve, Keyfini Havuz Başında Dinlenerek Geçirebilir.
Özel Araçları İle Gelen Misafirlerimize Otopark Konusunda da Yardımcı Olmaktayız.

Misyon

Misafirlerimizin rahat edeceği ortamları yaratmak. Daha sıcak ve samimi bir ortam sunarak misafirlerimizin otelimizden memnun ayrılmalarını sağlamak. Misafirlerimizin tatil rotalarını çizerken ilk adresleri olabilmek. Her yaştan konuğumuzda olumlu izler bırakan tatil imkanını onlara yaşatmak. Misafirlerimizin sadakatlerini kazanarak onları yeniden daha güzel bir şekilde ağırlamak.

Vizyon

Önceliğimiz; sürekli gelişmeye açık olmak, misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verebilmektir. Hizmet ve kalite noktasında misafirlerimizin memnuniyetini sağlama sorumluluğu tüm ekibimize aittir. Hedefimiz, her yaştan misafirlerimize özgün hizmetler sunarak hoş vakit geçirmelerini sağlamaktır.